0
Rezervace
eRecept

KATEGORIE

Menu

O lékárně

Lékárna TRIO je soukromou lékárnou založenou v roce 2013. V současné chvíli provozujeme celkem čtyři pobočky a to v Jičíně, Lomnici nad Popelkou, v Kopidlně a v Sobotce (tuto historickou lékárnu s dobovým nábytkem najdete pod původním názvem U strážného anděla).

Od počátku je naší prioritou péče o zákazníka, vstřícný a přitom profesionální přístup, poradenství dle nejlepšího vědomí a svědomí našich odborných pracovníků a široký sortiment léků na předpis i volně prodejných přípravků, mimo jiné veterinárních léčiv, kosmetiky, sportovní výživy, bylin, homeopatie a mnohých dalších preparátů. Řídíme se heslem „seženeme Vám nemožné“.

Za zásadní ve své práci považujeme osobní kontakt s klientem, neboť právě tak je dle našeho názoru možné nejlépe porozumět jeho potřebám a vyhovět mu tím nejadekvátnějším způsobem. V roce 2020 jsme se však rozhodli rozšířit svou působnost i do on-line prostředí a začít provozovat také internetovou lékárnu. Vycházíme tak vstříc těm, kdo nemohou z různých důvodů naše pobočky navštívit osobně.

Jsme však přesvědčeni, že veškerý servis, kvůli němuž jsou naše kamenné lékárny hojně vyhledávány, jsme schopni přenést i do virtuálního světa. Pojďte se přesvědčit!

 

Naše internetová lékárna je dostupná každému z Vás. Případné dotazy rádi zodpovíme na lince +420 493 533 199.

Zboží si lze zdarma pohodlně vyzvednout na našich kamenných pobočkách.

Lékárna Trio, Husova 58, 506 01 Jičín

Lékárna U strážného anděla, Jičínská 213, 507 43 Sobotka

Lékárna Trio, Obránců míru 866, 512 51 Lomnice nad Popelkou

Lékárna Trio, T.Svobody 141, 507 32 Kopidlno

Vrátit se nahoru