0
Rezervace
eRecept

KATEGORIE

Menu

Královská průdušková mast 75 ml

PDK 8594189200280
Stav skladem
219 Kč 169 Kč
Přírodní bylinný prsní balzám ulevuje při nachlazení, ucpaném nosu, rýmě a kašli. Síla účinku díky kombinaci 9 osvědčených bylinných silic např. tymiánu, blahovičníku, šalvěje, levandule, jalovce, borovice, mentholu aj.

Bylinná mast při nachlazení, rýmě a kašli, vhodná i pro seniory a děti 3+
Originální bylinná mast obsahuje kombinaci účinných silic 9 osvědčených léčivých bylin a vitaminu E, které jsou známy svým blahodárným účinkem při nachlazení, rýmě, kašli, ucpaném nosu a dýchacích potížích. Přírodní bylinné mazání je vhodnou variantou při nachlazení pro dospělé a především seniory (nezvyšuje lékovou zátěž) i pro děti od 3 let.

Účinky:

Přírodní prsní balzám ulevuje při nachlazení, ucpaném nosu, rýmě a kašli. Inhalace silic zároveň uvolňují dýchací cesty a usnadňují dýchání.

Síla účinku díky kombinaci 9 osvědčených bylinných silic z TYMIÁNU obecného, BLAHOVIČNÍKU kulatoplodého, ŠALVĚJE lékařské, MĚSÍČKU lékařského, KAFRU, JALOVCE obecného, LEVANDULE lékařské, MENTHOLU, BOROVICE lesní.

Dávkování a způsob užití:

Tenkou vrstvu masti jemně vmasírujte na hrudník a záda až do úplného vstřebání. Aplikujte 3× denně v množství 2,5 g na jednu aplikaci.
K uvolnění ucpaného nosu a při rýmě je možné nanést malé množství v okolí nosu a do oblasti spánků.

Složení:

Aqua, Cetearyl Alcohol, Petrolatum, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Dimethicone, Ceteareth-20,
Propylene Glycol, Camphor, Menthol, Tocopheryl Acetate, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Thymus Vulgaris Leaf Oil, Salvia Officinalis Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Juniperus Communis Fruit Oil, Pinus Sylvestris Leaf Oil, Calendula Officinalis Flower Extract, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Tocopherol, Limonene, Linalool.

Upozornění

Pouze pro zevní použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neaplikujte na porušenou pokožku (oděrky, otevřené rány). Nepoužívejte v případě alergie na některou ze složek přípravku. Zabraňte kontaktu s oční sliznicí.

Vrátit se nahoru